KABINY PRZYSZNICOWE I PARAWANY

Kabiny prysznicowe oraz parawany 4glass wykonane są ze szkła hartowanego przezroczystego, mlecznego, float i opti white oraz satynowego.
Okucia wykonujemy mosiężne chrom lub satyna oraz stal nierdzewna.
W naszej ofercie znajdują się kabiny symetryczne i niesymetryczne oraz parawany. Wykonujemy kabiny na potrzeby idywidualne pod wymiar, a także gotowe zestawy.

W ofercie Kabiny:
Kabina Prysznicowa Niesymetryczna 120cm x 200cm
Kabina szklana 2-częściowa na wymiar: 120 cm, wysokość 200 cm. Zestaw montażowy składa się ze ścianki stałej i drzwi, okuć (możliwość zestawu z brodzikiem)
Kabina Prysznicowa Niesymetryczna 120cm x 200cm System Przesuwny
Kabina szklana 2-częściowa z systemem przesuwnym na wymiar: 120 cm, wysokość 200 cm. Zestaw montażowy składa się z dwóch tafli szklanych, systemu przesuwnego, gałki/pochwytu, (możliwość zestawu z brodzikiem)
Kabina Prysznicowa Niesymetryczna 120cm x 80cm x 200cm
Kabina szklana 3-częściowa na wymiar: 120x80 cm, wysokość 200 cm. Zestaw montażowy składa się z 2 ścianek, drzwi, okuć (możliwość zestawu z brodzikiem)
Kabina Prysznicowa Symetryczna 90cm x 90cm x 200cm
Kabina szklana 2-częściowa na wymiar: 90x90 cm, wysokość 200 cm. Zestaw montażowy składa się z jednej ścianki, drzwi, okuć (możliwość zestawu z brodzikiem)
Parawan Prysznicowy Szklany 120cm x 160cm
Parawan prysznicowy 2-częściowa o wymiar: 120 cm, wysokość 160 cm. Zestaw montażowy składa się z 2 ścianek.
Parawan Prysznicowy Szklany 80cm x 200cm
Parawan prysznicowy o wymiar: 80 cm, wysokość 200 cm. Zestaw montażowy składa się z 1 ścianki

SZKŁO KUCHENNE

Szkło kuchenne 4glass wykonane są ze szkła hartowanego. Szkło kuchenne występuje w różnej kolorystyce dopasowanej do potrzeb klienta.

4GLASS oferuje klientowi wybór rodzaju szkła oraz odpowiednią grafikę, wymiary dopasowane do potzreb lub standardowy wymiar 60cmx200cm.

Panel szklany kuchenny spełnia wymagania dotyczące montowania go w miejscach narażonych na wysoką temperaturę np. przy kuchenkach gazowych.

Szkło kuchenne z własną grafiką to idealne rozwiązanie dla nowoczesnej kuchni, orginalność i piękno w jednym, spełnij marzeń idealnej kuchni.

ZABUDOWY

W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy szkalne, które wykonujemy pod wymiar. Tego typu witryny często wykonywane są w biurach, sklepach, ale także występują w projektach mieszkań oraz domów.

Zestawy szklane wykonane są ze szkła hartowanego, zaszklenie przezroczyste lub mleczne, okucia mosiądz, chrom, satyna.

Zestaw może składać się z kilku elementów razem z drzwiami wejściowymi.

SZKLANE DRZWI

Drzwi Szklane doskonale wpasowują się w obecne trendy wykończenia mieszkań i domów. To elgancja połączona z nowymi trendami.

Drzwi 4glass to wysoka jakość wykonania oraz nowatorskie wzornictwo. Oferujemy Panstwu gotowe drzwi o standardowych rozmiarach, lub własne indywidualne wzornictwo.

Posiadamy bardzo duży wybór eleganckich i orginalnych okuć, zawiasów i klamek. Nasze drzwi projektujemy i wykonujemy jako drzwi wewnętrzne jednostronne czy wahadłowe, montowane zarówno do ściany jak i podłogi oraz do zestawów szklanych.

SZKLANE DASZKI

Szklane Daszki to nowoczesne trendy, które doskonale pasują do budowanych budynków mieszkalnych, budynków użtku publicznego czy lokali handlowych

Szklane daszki spełniają funkcję ochronną, osłaniają przed słońcem i deszczem oraz stanowią element ozdobny.

Mogą być montowane nad drzwiami wejściowymi w budynkach mieszkalnych, blokach, lokalach usługowo-handlowych, na tarasach itp.

SZKLANE BALUSTRADY

Szkalne balustrady doskonale komponują się zarówno do klasycznych drewnianych schodów jak i schodów wykonanych z glazury.

Szklane balustrady mogą być montowane w wnętrzach nowoczesnego budownictwa jak i klasycznych. Bardzo dobrze sprawdzają się w biurach, lokalach handlowych jak i mieszkaniach i domach.

Stanowią zabezpieczenie schodów, klatek schodowych, antresoli. Wykorzystywane są jako pręcze przy schodach. Wysoka jakość szkła zapewnia doskonałe i bardzo wytrzymałe balustrady.

SZKLANE PÓŁKI

Zaprojektuj mieszkanie zgodnie z nowoczesnym trendem, szklane półki 4glass doskonale do tego się nadają, estetyczne wykonanie, fazowane krawędzie.

4GLASS oferuje Państwu wiele nowoczesnych rozwiązań półek, wykonujemy je z różnych rodzajów szkła hartowanego.

W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe produkty jak również istnieje możliwość zlecenia nam idywidualnego rozwiązania.

LUSTRA

Oferujemy Państwu lustra o gotowych wymiarach, lub o dowolnych wymiarach zaprojektowane dla indywidualnych rozwiązań.

W ofercie lustra kwadratow prostokątne, lustra w kolorze grafitowym, srebrnym czy brązowym.

Lustra o grubości 4mm i 5mm. Wykończenia standardowe, szlify zwykłe lub z krawędziami

Mamy w ofercie lustra srebrne, grafitowe i brązowe

SZKLANE BALKONY

Szklane Balkony 4glass to wysoka jakość i solidne wykonanie, szkło z najwyższej półki, profesionalny montaż, okucia mosiądz, chrom, satyna.

Nowoczesne budownictwo coraz bardziej wykorzystuje elementy szklane w swoich projektach jednym z nich są właśnie szklane balkony.

Wykorzystywane są w blokach mieszkalnych czy domach jednorodzinnych oraz budynkach usługowych.